Jak zarezerwować więcej ekskluzywnych ślubów?

profesjonalne usługi w branży ślubnej

Nie wiesz jak sprawić, by panna młoda postawiła właśnie na Ciebie? Czytaj dalej, jeśli chcesz zarezerwować sobie śluby na wysokim poziomie.

W tym poście poznasz 5 wskazówek, co zrobić, aby wysokiej klasy ślub, był obsługiwany przez Ciebie!

1. Twoje recenzje

Staraj się zdobywać pozytywne opinie Google, na portalach ślubnych lub na stronie na Facebooku. Żyjemy w świecie dowodu społecznego. Ufamy tylko temu, co jest sprawdzone.

2. Czas reakcji

Często jest tak, że pani młoda jest bardzo zajęta. Jeśli nie odpowiesz natychmiast, są duże szanse, że ktoś z Twojej konkurencji zwinie Ci okazję sprzed nosa.

Możesz ustawić automatyczną odpowiedź, która błyskawicznie odpowie na pytania dotyczące m.in.: rozmowy telefonicznej bądź osobistej konsultacji. Pary lubią mieć wybór, ale nie można też przesadzić.

3. Poziom profesjonalizmu

Bądź przygotowany, zorganizowany i gotowy do rozmów telefonicznych, konsultacji czy prób. Wypełnij swoją umowę ślubną wszystkimi potrzebnymi informacjami, nawet jeśli nie jesteś pewien, czy termin zostanie zarezerwowany. Jeśli nie pokażesz, że jesteś profesjonalistą podczas pierwszych kroków, to co będzie w dniu ślubu?

Zaoszczędź czasu narzeczonym. Nie mówię jednak, abyś przyspieszał samą współpracę. Upewnij się, że w ciągu pierwszych rozmów zbudujesz dobrą wieź, bez względu na to, czy ma to coś wspólnego z głównym tematem, np. zapytaj jak poznała swojego narzeczonego lub na jakim etapie jest ich organizacja ślubu. Być może stanie się tak, że uda się rozwiązać jakiś problem, i tym samym zbudujesz zaufanie.

4. Twoja specjalność

Zastanawiasz się, co wyjątkowego jest w Tobie i Twojej usłudze ślubnej? Co wyróżnia Twój ślubny biznes? Czy demonstrujesz to przy każdej interakcji osobiście i online? Czy naprawdę słuchasz tego, czego chce Twój klient? Czy działasz profesjonalnie i na czas? Często są to małe rzeczy, które robią różnicę między Tobą a Twoją konkurencją.

5. Twoja ograniczona dostępność

Jeśli po Twojej stronie nie ma poczucia pilności, nie będzie też tego po stronie klientów. Jeśli powiesz im, żeby się rozejrzeli i odezwali się później, nie zrobią tego. Kiedy za to powiesz im, że aby zagwarantować świetną usługę, potrzebujesz podpisanej umowy, zrozumieją to i pomyślą: -,,Jeśli nie podejmę teraz decyzji, mogę stracić szansę”.

Znasz już 5 wskazówek, jak zarezerwować więcej ekskluzywnych wesel. Być może jesteś ambitny i zmotywowany, ale teraz stresujesz się wdrożeniem tych kroków. Oto prawdziwy sekret… Wszystkie te wskazówki nie zadziałają jeśli nie otworzysz się na drugiego człowieka i nie wczujesz się w jego potrzeby!

Zapraszam Cię do pobrania darmowego ebooka – 100 pomyłów na rozwój biznesu ślubnego 🙂

Instagram: slubnybiznes

Fanpage: Ślubny Biznes – Porady dla Usługodawców

Grupa na facebooku: Ślubny Biznes – Forum

Ślubny Biznes |

W branżę ślubną wkręciłem się tak bardzo, że znam ją od podszewki. Moja misją jest podniesienie standardów oraz umożliwienie pasjonatom zarabiania na swojej pasji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *